Головна » 2015 » Січень » 16 » Проведено семінар-тренінг на тему: «Міжособистісні конфлікти у педагогічному колективі».
09:28
Проведено семінар-тренінг на тему: «Міжособистісні конфлікти у педагогічному колективі».

16.01.2015 року психологом  ліцею проведено семінар-тренінг на тему: «Міжособистісні конфлікти у педагогічному колективі».

         Хто не знає давню легенду про «Вавілонське стовпотворіння» - про невдалих будівельників «вавилонської вежі», які не зуміли довести до кінця розпочату роботу лише тому, що говорили на різних мовах і не могли зрозуміти один одного.

         З незапам'ятних часів люди усвідомили істину: успішна спільна робота можлива лише тоді, коли її учасники можуть прийти до згоди, знайти спільну мову.

        У наш час - час науково - технічного і соціального прогресу -відбувається безперервне ускладнення ділових взаємозв'язків між людьми в процесі діяльності. Разом з цим незмірно зростає і роль психологічного фактору, людських стосунків і спілкування в трудових колективах. Це повною мірою виявляється і в педагогічних колективах.

          Спілкуючись по даній темі обговорювалися  питання: що робити, якщо виник конфлікт? Як його уникнути? Що потрібно робити для того, щоб конфлікти не руйнували життя? Як перетворити їх з негативу в позитив? І нарешті, чи завжди конфлікт - це негатив? (інтерактивний засіб «Синтез думок»)

       Проведено анкетування «Чи конфліктна ви особистість»

  Продемонстрована презентація «Конфлікти. Основні стилі поведінки в конфліктних ситуаціях»

        Педагоги розв’язували  завдання на вирішення конфліктних ситуацій в педагогічному колективі та вправи, що сприятимуть безконфліктному спілкуванню (робота в групах).

Категорія: Новини | Переглядів: 166 | Додав: morishka25 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar