Головна » 2018 » Апрель » 4 » Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота

В ліцеї в самому розгарі робота по професійній орієнтації учнів, які цього року закінчують школу. В нашому навчальному закладі навчаються учні не тільки Свалявщини, а й  сусідніх районів. 4-го квітня  викладачі Добоній Ю.Ю. та  Липчак С.Ю. відвідали школи Воловеччини . Вони зустрілися з учнями  ЗОШ  І-ІІ ступенів та школи –інтернату в селі  Нижні Ворота, ЗОШ  І-ІІ ступенів в  селах Верхні Ворота та   Ждинієво, ЗОШ  І ступеню в селах Підполоззя та Абранка. Учні змогли ознайомитися з  можливостями навчання в нашому закладі та порівняти їх з можливостями , які є в інших навчальних закладах. Найчастіше задавалися питання про можливість працевлаштування після навчання. Найбільший інтерес викликали спеціальності будівельного спрямування – автослюсар та електрогазозварник.

Категорія: Новини | Переглядів: 514 | Додав: morishka25 | Рейтинг: 0.0/0