Головна » 2019 » Декабрь » 20 » Підведення підсумків Тижня іноземної мови та зарубіжної літератури.
Підведення підсумків Тижня іноземної мови та зарубіжної літератури.

Домогтися того, щоб  читацькі вміння учнів стали водночас засобом й особистісного їхнього розвитку, допомагає вчителеві саме використання інноваційних технологій, інтерактивних методів навчання. Досягненню цих цілей сприяє, зокрема, і проведення уроку у формі  усного журналу. «Усний журнал» дозволяє кожному учаснику самостійно оперувати різноманітною інформацією,дає можливість творчо самовиразитися у процесі підготовки і проведенні. Роман Оскара Уайльда  «Портрет ДоріанаГрея», зміст якого аналізували учні, готуючи усний журнал--один з тих творів, який дає можливість   зрозуміти, чим керується людина у своїх вчинках та поведінці , допомагає розставити пріоритети: що головне для кожного  у житті.

Категорія: Новини | Переглядів: 375 | Додав: liceumsv1171 | Рейтинг: 0.0/0