Головна » 2018 » Ноябрь » 16 » Підсумки Тижня української мови та літератури
Підсумки Тижня української мови та літератури

Щодня учні брали участь в різних заходах:

-конкурс на кращий зошит;

-конкурс рефератів;

-диспутах;

-готували презентації;

-малювали ілюстрації до творів;

-писали Всеукраїнський радіодиктант;

-виконували завдання ліцейного конкурсу з мови ім.П.Яцика.

Виконавців кращих робіт було оголошено і відзначено на підсумковому загальноліцейному виховному заході:"Із слова починається мова"

Викладач української мови та літератури Попович І.В підготувала презентацію "Цікаві факти про деяких українських письменників",провела вікторину "Чи добре знаємо ми українську мову".За правильні відповіді учні отримували жетони,які пізніше можна буде обміняти на оцінки.

Разом з учнями Попович І.В підготувала міні-п`єсу за твором М.Старицького "За двома зайцями".

Цікавим і оригінальним був поетичний флешмоб,де учні та викладачі зачитували фрагменти улюблених віршових творів.

Бібліотекар Калій В.М підготувала виставку книг,присвячену до Дня писемності та мови.

Категорія: Новини | Переглядів: 511 | Додав: liceumsv1171 | Рейтинг: 0.0/0