Головна » 2016 » Січень » 27 » Обласна секція бібліотекарів професійно-технічних навчальних закладів області
13:56
Обласна секція бібліотекарів професійно-технічних навчальних закладів області

26 січня 2016 року, бібліотекар Свалявського ліцею Калій Валентина прийняла участь у обласному  семінарі-практикуму з бібліотечними працівниками ПТНЗ. Тема семінару: «Використання інформаційно-комунікаційних технологій  у роботі бібліотеки  ПТНЗ».

З найкращими побажаннями та  вітальним словом до всіх присутніх звернувся директор навчального закладу Тимко С.М. і побажав нам всім плідної роботи. Для участі в заході була запрошена методист відділу школознавства Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти  Турок К.Ю., яка ознайомила з можливістю застосування автоматизованої бібліотечно-інформаційної системи  «Ірбіс» у бібліотеці ПТНЗ, звернула увагу на необхідність модернізації бібліотек навчальних закладів та запровадження якомога ефективнішого застосування інформаційно-комунікаційних технологій у  повсякденній діяльності.

     Учасники семінару за круглим столом обговорювали актуальну тему сьогодення – «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у роботі бібліотеки». Власним досвідом про використання інформаційно-комунікаційних технологій у роботі бібліотеки поділилася бібліотекар Хустського професійного ліцею сфери послуг Щербанич Л.А. та завідуюча бібліотеки Вищого професійного училища № 3 м. Мукачево Задорожна Н.М.

    Питання нормативно-правового забезпечення атестації бібліотечних працівників висвітлила методист НМЦ ПТО Потапова К.В., яка розповіла про особливості атестації бібліотекарів, ознайомила їх із нормативно-правовою базою щодо атестації.

    Учасники секції відзначили, що бібліотека, як невід’ємна структурна складова навчального закладу й безпосередній учасник навчально-виховного процесу, проходить нелегкий шлях реформ. Тому використання інформаційно-комунікаційних технологій є тими реаліями, навколо яких будується повсякденна робота бібліотекаря.  У ході засідання відбулося жваве спілкування, обмін ідеями, думками, враженнями.

Категорія: Новини | Переглядів: 175 | Додав: neypovim | Теги: семінар, бібліотека | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar