Головна » 2015 » Січень » 15 » Методичне засідання з викладачами та майстрами виробничого навчання, які атестуються у 2015 році.
09:43
Методичне засідання з викладачами та майстрами виробничого навчання, які атестуються у 2015 році.

15 січня 2015 р. методист ліцею Н.Г. Гулович  провела  методичне засідання  з викладачами та майстрами виробничого навчання, які атестуються у 2015 році.

Нагадала про порядок проведення атестації та обов’язкову документацію кожного атестуючогося працівника. Провела анкетування. Наголосила, що атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, по якій присвоюється кваліфікаційна категорія (тарифний розряд), педагогічне звання. Вона є суттєвим моментом як у діяльності керівника ПТНЗ, всього педагогічного колективу, так і кожного педагогічного працівника, який прагне до самовдосконалення, до більш високого посадового статусу. При дотриманні законодавчих та нормативних вимог, об’єктивності в оцінюванні діяльності викладача чи майстра виробничого навчання, атестація дозволяє комплексно оцінити професійну діяльність педагога, визначити його відповідність займаній посаді та рівневі кваліфікації. Методична служба навчального закладу спрямована на виявлення, розвиток творчих здібностей педагога, стимулювання , прагнення його до самовдосконалення та активності у методичній роботі. Найвищим результатом атестації має стати глибока самооцінка педагога.

 

Категорія: Новини | Переглядів: 142 | Додав: morishka25 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar