Головна » 2016 » Березень » 23 » Ліцей відвідав голова Закарпатської облдержадміністрації
Ліцей відвідав голова Закарпатської облдержадміністрації

23 березня 2016 року  Свалявський професійний будівельний ліцей відвідав голова Закарпатської облдержадміністрації  Геннадій Москаль.
   В ході візиту губернатор області ознайомився з матеріальною базою ліцею, цікавився своєчасною виплатою заробітної плати працівників,  стипендіальним забезпеченням, зокрема дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, стану  проведення розрахунків за енергоносії та комунальні послуги, що споживаються  навчальним закладом.
   Геннадій Геннадійович не залишив позаувагою питання учнівського контингенту, якісного складу педагогічних кадрів, проведення профорієнтаційної роботи та організації роботи щодо виконання плану набору за державним замовленням на 2016-2017 н.р. Звернув увагу на виконання плану виробничої діяльності, надання послуг населенню та випуск готової продукції у майстернях. Не менш важливим було обговоренням проблеми працевлаштування випускників ліцею та особливо надання першого робочого місця випускникам з числа пільгового контингенту.
   В ході зустрічі обговорили  проблеми передачі навчальної площадки яка знаходиться за адресою смт. Воловець, вул. Карпатська, 3  у комунальну власність.
   Актуальним стало обговорення запровадження в ліцеї нової професії «В'язальник схемних джгутів, кабелів та шнурів» та  організації забезпечення даної спеціальності основними обов'язковими засобами навчання  які відповідали б вимогам  Державних стандартів затверджених Міністерством освіти і науки України.

Категорія: Новини | Переглядів: 106 | Додав: neypovim | Рейтинг: 0.0/0