Головна » 2016 » Лютий » 15 » Круглий стіл, присвячений проблемі комп'ютерної залежності.
Круглий стіл, присвячений проблемі комп'ютерної залежності.

15 лютого 2016 року майстер в/н, викладачач інформаційних технологій, Курчак М.Д., разом з психологом ліцею, Мателега С.М., провели  з учнями групи №4 круглий стіл, присвячений проблемі комп'ютерної залежності.  Мета заходу:  ознайомити учнів із шкідливими наслідками комп'ютерних ігор, дати уявлення про Інтернет-залежності; формувати позитивне ставлення до таких якостей характеру, як самостійність, допитливість; розвивати навички участі в дискусії; спонукати учнів до розширення свого кругозору, до участі в спортивних секціях, до самопізнання, саморозвитку, самовдосконалення.

Круглий стіл проходив у три етапи.

На першому етапі психолог ліцею провела анкетування з учнями для виявлення ступеня в них залежності від комп'ютерів та Інтернету.

Другий блок дискусії мав дати уявлення в учнів чи є така проблема, як Інтернет залежність і хто винен в її виникненні. Для цього учні були розділені на ролі, де вони представили думки батьків, лікарів та комп'ютерних фахівців.

Третій блок дискусії заключав у собі обговорення та відповіді на питання: що робити, щоб підлітки не потрапляли у полон киберманії?

На завершення дискусії учні отримали буклети із порадами, як уберегтися від комп'ютерної та інтернет-залежності.

Захід відбувся в рамках тижня за професією Обліковець, ОКН та до  Дня Безпечного Інтернету.

Категорія: Новини | Переглядів: 136 | Додав: morishka25 | Рейтинг: 0.0/0