Головна » 2016 » Квітень » 13 » Конкурс електрогазозварників
Конкурс електрогазозварників

У Свалявському професійному будівельному ліцеї 12 квітня відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Закарпатської області із професії електрогазозварник.
 У конкурсі на кращого із професії електрогазозварник брали участь вісім учнів із чотирьох навчальних закладів області.

Директор навчального закладу Гулович М.І. побажав конкурсантам перемоги в конкурсі. Головний інженер ТОВ „МІГР”, голова журі Мигович Ю.М., відмітив, що всі учасники є переможцями ліцейних змагань, і висловив сподівання, що перемогу в обласному конкурсі здобуде найкращий.

Конкурс проводився у два тури: теоретичний і практичний. На першому етапі конкурсанти показали рівень теоретичних знань з предметів професійно – теоретичної підготовки, а саме: «Обладнання та технологія зварювальних робіт», «Матеріалознавство», «Креслення»,«Охорона праці». Теоретичні завдання учасники конкурсу виконували по  тестовим завданням на комп’ютерах.

Завдання практичного туру відповідали  вимогам 4 кваліфікаційного розряду.

Якість виготовлення готових виробів оцінювало компетентне журі, яке відзначило їх достатній та високий рівень виконання, перевіривши їх цілісність під дією тиску.
 Переможцями обласного конкурсу стали:
 І місце посів Радь Рувим, учень Свалявського професійного будівельного ліцею (264 бали із 300 можливих);
 ІІ місце – Галас Юрій, учень ДПТНЗ „Білківський професійний аграрний ліцей ” (242 бали);
 ІІІ місце – Талпош Василь, учень Хустського професійного ліцею (233 бали).

На завершення конкурсу відбулося нагородження учасників грамотами., а переможців конкурсу - цінними подарунками   Учень ліцею Радь Рувим    буде представляти  нашу область на Всеукраїнському конкурсі.

Категорія: Новини | Переглядів: 153 | Додав: neypovim | Рейтинг: 5.0/2