Головна » 2016 » Січень » 22 » Книжкова виставка до дня Соборності України
09:11
Книжкова виставка до дня Соборності України

Горнусь до тебе, Україно, як син до матері горнусь.

За тебе, рідна і єдина, щодня я богові молюсь!».

День Соборності України — національне свято України, що відзначається щороку 22 січня. «...Віднині воєдино зливаються століттями відірвані одна від одної частини єдиної України — Галичина, Буковина, Закарпаття і Наддніпрянська Україна. Здійснилися віковічні мрії, для яких жили і за які вмирали найкращі сини України. Віднині є тільки одна незалежна Українська Народна республіка. Віднині український народ увільнений могутнім поривом своїх власних сил, має змогу об'єднати всі зусилля своїх синів для створення нероздільної, незалежної української держави, на добро і щастя українського народу.»

Сьогодні соборність не обмежується лише ідеєю збирання етнічних земель у рамках національної держави, а передбачає також духовне єднання всього населення країни незалежно від національності. Соборність — це забезпечення справжнього суверенітету і незалежності народу, міцний фундамент для побудови процвітаючої демократичної національної держави. За допомогою літератури, яка представлена на виставці бібліотекар Калій В.М., хоче поглибити знання учнів про історію виникнення свята Соборності України та Свободи, виховувати патріотичні почуття, повагу до державних свят та атрибутики,  викликати інтерес до вивчення історії України.

 

Щороку 22 січня на вулицях міст і сіл України українці стають в живий ланцюг, що символізує об’єднання країни.

 

Категорія: Новини | Переглядів: 311 | Додав: neypovim | Теги: День Соборності України, книжкова виставка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar