Головна » 2016 » Травень » 6 » Книжкова виставка до Дня пам'яті та примирення
08:34
Книжкова виставка до Дня пам'яті та примирення

В читальному залі СПБЛ 06 травня 2016 року пройшла книжкова виставка до Дня  пам'яті і примирення з нагоди перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни.

 Скільки років  минулого  з  часу проголошення  перемоги  нашого  народу  над  фашистськими  окупантами  у  Великій  Вітчизняній  війні.  Проте й  досі  з  болем  у  серці  ми  пам’ятаємо  ті  буремні  страшні  й  важкі  випробування,  які перенесли  під  час  війни  наші  батьки  й діди

 Щодалі в минуле відходять події Великої  Вітчизняної війни, то частіше зринає в думках : чи до кінця віддали ми  належне тим, хто пішов на смерть заради нашого життя?  Так,  стоїть на землі нашій тисячі обелісків, у граніті й бронзі викарбовано імена тих, хто поліг на полях брані. Одначе заборгували ми перед багатьма нашими співвітчизниками  головним - ПАМ′ЯТТЮ. Пам′яттю про всіх і кожного.

Основна мета книжкової виставки – показати відвідувачам, якою великою ціною нашому народу дісталася Перемога і ще раз нагадати , що цей всесвітньо-історичний подвиг не згасне у віках, він назавжди залишиться у вдячній пам`яті людства.

Категорія: Новини | Переглядів: 167 | Додав: neypovim | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar