Головна » 2015 » Грудень » 14 » Книжкова виставка
10:46
Книжкова виставка

14 грудня в Україні традиційно відзначається День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Цього дня у 1986 р. було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС. Ця пам'ятна дата була затверджена указом Президента України 10 листопада 2006 року.

Чорнобиль – нестерпний біль і невигойна рана українського народу, знак планетарної біди, що не знає ні відстані, ні кордонів. Від початку цієї техногенної й екологічної катастрофи минає 29 років. І весь цей час дзвони Чорнобиля б’ють на сполох, попереджуючи про загрозу неконтрольованого атому.

Нині з перших ліквідаторів наслідків чорнобильської аварії у живих майже нікого не залишилось. Загальну ж кількість постраждалих внаслідок аварії важко визначити навіть сьогодні. Загалом, за офіційними даними, в Україні постраждалими внаслідок катастрофи на ЧАЕС було визнано понад 3 млн. 30.

Ми віддаємо шану всім тим, хто ціною власного здоров'я й життя захистив нас й увесь світ від наслідків Чорнобильської катастрофи. Низький Вам уклін за мужність і героїзм та силу духу, проявлені при подоланні наслідків аварії. Вічна пам'ять і шана тим, чиє життя обірвав смертоносний атом.тис. чоловік.

 

Категорія: Новини | Переглядів: 177 | Додав: neypovim | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar