Головна » 2019 » Апрель » 11 » ІІ-й етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії "Маляр"
ІІ-й етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії "Маляр"

Конкурсний захід складався з двох турів – теоретичного і практичного. Теоретична частина передбачала виконання конкурсантами тестових завдань та розрахункових вправ впродовж двох годин. За правильні відповіді  конкурсанти максимально змогли отримати 30 балів у цій частині змагань. Водночас основна увага на конкурсі акцентувалася на вміннях, які демонстрували учасники під час виконання практичних завдань. Кожний з них працював на робочому місці, що самостійно обрав під час жеребкування. Учні виявляли свою  фахову майстерність щодо виконання основних етапів технологічного процесу малярних робіт. Завдання конкурсантів полягало у тому, що кожен з них, дотримуючись вимог охорони праці та усіх технічних параметрів, мав виконати:

• Нанесення на підготовлену поверхню геометричних форм згідно робочого завдання.

• Наклеювання багета та шпатлювання його стиків.

• Відведення контуру геометричних фігур від руки та їх фарбування згідно робочого завдання

За якісно і бездоганно виконані роботи конкурсанти змогли отримати найбільше 100 балів. Оцінювало фахову майстерність конкурсантів компетентне незалежне журі, до складу якого входили:

Мигович Юрій Михайлович , головний інженер Товариства з обмеженою відповідальністю „МІГР”, голова журі;

Цоліган Василь Васильович, головний інженер Товариства з обмеженою відповідальністю „Свалява МІСЬКБУД, заступник голови журі;

Горячова Людмила Борисівна, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області;

Варто зазначити, що кожен конкурсант постарався на славу, проте перемогу здобули найкращі і отримали нагороди:

ІІІ місце – Чума Олександр (103 бали) учень ДНЗ „Ужгородський центр професійно-технічної освіти

ІІІ місце –Нодь Кріштоф-Левенте (103 бали) учень Вищого професійного училища № 34 м. Виноградів.

ІІ місце - Поцко Мирослав (105 балів) учень групи №26 Свалявського професійного будівельного ліцею. Підготували  учня майстер виробничого навчання Фізер Галина Іванівна та викладач спецдисциплін Гештень Надія Федорівна.

І місце – Цибульський Василь (115балів) учень Хустського професійного ліцею

Учасників конкурсу нагороджено цінними подарунками.

Директор ТзОВ „Свалява МІСЬКБУД»Дев'ян Володимир Олексійович вручив учасникам грошові винагороди

Вітаємо переможців!

Переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ області з професії «Маляр» - Цибульський Василь (Хустський професійний ліцей) прийматиме участь у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу, що відбудеться на базі Вищого художнього професійно-технічного училища №5 у м. Вінниці.

Категорія: Новини | Переглядів: 532 | Додав: liceumsv1171 | Рейтинг: 0.0/0