Головна » 2017 » Травень » 16 » Фото
09:16
Фото

Вправа 1: Проблемна ситуація "Згадай що-небудь неприємне" Учасникам пропонується закрити очі і згадати якусь неприємну подію, що відбулася з ним зовсім недавно з усіма подробицями і, не відкриваючи очі застигнути в тому положенні, в якому учасники перебували в процесі спогадів. За допомогою "внутрішнього погляду подивитися" на те, в якому стані знаходяться м'язи тіла по черзі (починаємо з лицьових м'язів і закінчуючи ногами) запам'ятати даний стан м'язів і ті відчуття, які виникли, і відкрити очі. Обговорення відчуттів:

· Які відчуття виникли у процесі спогадів? · Які відчуття були в м'язах? · Де найбільше відчувалося напруження? · Приємним був такий стан? Бесіда про те, якої шкоди для здоров'я завдає постійна напруга, і про те, що з цим можна впоратися різними способами.

Вправа 2: Управління тонусом м'язів, руху - Під впливом психічних навантажень виникають м'язові затиски, напруга. Уміння їх розслабляти дозволяє зняти нервово-психічну напруженість, швидко відновити сили. - Сядьте зручно, закрийте очі; - Дихайте глибоко і повільно; - Пройдіться внутрішнім зором по всьому вашому тілу, починаючи від верхівки до кінчиків пальців ніг і знайдіть місця найбільшої напруги (часто це бувають рот, губи, щелепи, шия, потилиця, плечі, живіт); - Постарайтеся ще сильніше напружити місця затискачів (до тремтіння м'язів), робіть це на вдиху; - Відчуйте це напруга; - Різко скиньте напруга - робіть це на видиху; - Зробіть це декілька разів.

Вправа 3: "Моя самооцінка" Ведучий пропонує учасникам тренінгу протягом 5 хвилин скласти найбільш повний перелік своїх достоїнств. Після того як всі написали, обговорити. У кого вийшло більше всього, що було важче - розповідати про свої достоїнства або слухати інших, чому?

Вправа 4: Рефлексія Учасникам пропонується намалювати свій настрій. Після закінчення малювання кожен учасник висловлює свою думку про тренінг, що нового для себе відкрив; що змусило задуматися чи змінити погляд на ситуацію.

Тренінг провела психолог ліцею Легеза Ксенія Юріївна.

Категорія: Новини | Переглядів: 79 | Додав: liceumsv1171 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar