Головна » 2019 » Октябрь » 11 » Фестиваль "Шляхами козацької слави"
Фестиваль "Шляхами козацької слави"

Свято традиційно було відкрито Національним Гімном. Згодом до учнів ліцею завітали солдати Збройних сил України,які розповіли про особливості військової служби та ознайомили присутніх з різними видами зброї. Всіх загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання. Учениці груп № 4,7 виконали козацькі та патріотичні пісні.Наступна частина заходу проводилася у формі змагань. Збірні команди хлопців І,ІІ,ІІІ курсів показували свою вправність та силу у "Козацьких іграх". Під час перерви між змаганнями учениці груп №3,4,7 та 22 демонстрували вишиті сорочки та сукні на "Параді вишиванок".У рамках фестивалю також проводився конкурс-огляд композицій "Дари української осені".Переможців було нагороджено грамотами та солодкими призами. На завершення свята директор ліцею привітав переможців та вручив їм солодкі подарунки.

Категорія: Новини | Переглядів: 436 | Додав: liceumsv1171 | Рейтинг: 0.0/0