Головна » 2018 » Сентябрь » 24 » Екскурсії в бібліотеці "Запрошуємо у світ книги " для учнів 1-го курсу
Екскурсії в бібліотеці "Запрошуємо у світ книги " для учнів 1-го курсу

У книгах ми жадібно читаємо про те,

на що не звертаємо уваги в житті.

Екскурсія в бібліотеку .

Протягом тижня, бібліотекар ліцею Калій В.М., разом з класними керівниками (Курчак М, Д., Пліхта А.А, Добоній Ю.Ю, Дьолог В.В) та з майстрами в/н (Партека Б.О., Легеза С.С, Дарчі О.О., Дрозд І.І. Микита І.І.) провели екскурсію в бібліотеці "Запрошуємо у світ книги" для учнів 1-го курсу, для того щоб ознайомити учнів з бібліотекою. Виховувати у них любов до книги, вміння її берегти й бережливо ставитися до неї, викликати бажання стати активними читачами й помічниками бібліотекаря. Учні отримали уявлення про бібліотеку ліцею, із задоволенням прогулялися "вулицями Книжкового міста", ознайомилися з основними правилами користування бібліотекою та книгою, а інженер з Охорони праці Таліян Т.О. провела інструктаж з учнями щодо правила безпечної поведінки у приміщенні бібліотеки.

Першокурсники записалися до бібліотеки та отримали книжки.

Категорія: Новини | Переглядів: 495 | Додав: morishka25 | Рейтинг: 0.0/0