Головна » 2017 » Сентябрь » 22 » Екскурсія бібліотекою «Запрошуємо у світ книги».
Екскурсія бібліотекою «Запрошуємо у світ книги».

Протягом тижня, бібліотекар ліцею Калій В.М., разом з класними керівниками (Галега В.Ю.. Легеза К.Ю)  та з майстрами в/н ( Шрамко С.В., Легеза С.С, Дарчі О.О., Лендєл М.М.) провели екскурсію в бібліотеці " Запрошуємо у світ книги " для учнів  1-го  курсу,  для того  щоб  ознайомити учнів з бібліотекою. Виховувати у них любов до книги, вміння її берегти й бережливо ставитися до неї,. викликати бажання стати активними  читачами й помічниками бібліотекаря. Учні отримали уявлення про бібліотеку ліцею, із задоволенням прогулялися "вулицями Книжкового міста", ознайомилися з основними правилами користування бібліотекою та книгою, а  інженер з Охорони праці Таліян Т.О. провела інструктаж з учнями щодо правила безпечної поведінки у приміщенні бібліотеки.

Першокурсники записалися до бібліотеки та отримали книжки.

Категорія: Новини | Переглядів: 521 | Додав: liceumsv1171 | Рейтинг: 5.0/1