Головна » 2015 » Листопад » 17 » Другий день Тижня швачки
16:33
Другий день Тижня швачки

 17 листопада 2015 року  проведено відкритий урок з технології виготовлення швейних виробів  на тему: «Особливості виготовлення виробів з трикотажних матеріалів», викладач Пліхта Антоніна Антонівна. На прикладі уроку професійно-теоретичної підготовки,  викладач демонструє  широкі можливості використання сучасних інформаційно-комунікаційних засобів навчання. Тип уроку   комбінований. 

Щоб досягти найвищого рівня ефективності навчального процесу, викладач  чітко мотивує актуальність навчальної теми, актуалізує опорні знання учнів (самостійні завдання – практичні, усні); на етапі формування нових знань використовує  презентації,   електронні та паперові опорні конспекти у вигляді навчальних елементів, знайомить учнів  з інноваційним  безшовним методом  виготовлення трикотажних виробів в умовах віртуальної відеоекскурсії  на виробництво.  На етапі закріплення використовує  «експрес» - тестові завдання,  та  картки для виконання  аналітичної самостійної роботи. 

Особливу увагу звертає на рівень патріотичної свідомості майбутніх кваліфікованих робітників. Патріотизм – це не тільки гучні вислови, а й реальні дії, щодо організації малого бізнесу, розвитку власного виробника у сфері виготовлення одягу.

Категорія: Новини | Переглядів: 168 | Додав: neypovim | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar