Головна » 2015 » Червень » 22 » День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні .
14:27
День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні .

Вічна пам'ять полеглим на полі бою,

 Честь і слава - живим героям!

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні .

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни — день пам'яті в Україні. Відзначається щорічно 22 червня, у день, коли німецька армія вторглася на територію СРСР/УРСР. Встановлений напередодні 60-ої річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр, війни в історії українського народу, яка забрала життя кожного п’ятого співвітчизника (всього ж загинуло понад 25 млн радянських гр червня – День скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні

З нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні у читальному  залу діє виставка - пам`ять „Як довго ця війна тривала”. Пам'ять людська! Через велетенський швидкоплин десятиліть прориваються до тебе спогади  - миттєвості найстрашнішої, найжорстокішої в історії нашого народу війни. Війни не на життя, а на смерть, війни в якій фашизм ніс Україні довічне рабство або повне знищення нації.

Страшне слово „війна" увірвалося в життя людей. Важко передати, якою трагедією для них був перший день війни. Усіх охопило пронизливо-щемливе почуття тривоги за свою Вітчизну, за життя рідних і близьких, над якими нависла смертельна небезпека. Але і в ті червневі дні всі вірили, що ворог буде розбитий, а перемога буде за нами. Безсмертному подвигу, ратній звитязі рядових бійців і командирів, партизанів і підпільників, відомих воєначальників, учасників Руху Опору за межами Батьківщини, усім тим, хто в червні 1941 року піднявся на священний бій з фашистами, а також тим, хто кував перемогу в тилу, працюючи на заводах і фабриках, у наукових установах, на ланах і фермах, хто не скорився і загинув у концентраційних таборах присвячена виставка-пам'ять „Як довго ця війна тривала", що діє у  читальному  залі СПБЛ.

Категорія: Новини | Переглядів: 158 | Додав: morishka25 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar