Головна » 2016 » Березень » 29 » Атестація
18:43
Атестація

Процес атестації для педагога пов’язаний із високою інтелектуальною й емоційною напругою. Тому одним із завдань атестаційної комісії, педагогічного колективу в цілому є створення сприятливої, доброзичливої атмосфери для педагога, надання йому методичної допомоги.Педагогічний працівник, який атестується, іде до вдосконалення професійної майстерності через реалізацію завдання - поєднати в собі та показати у практичній діяльності глибокі знання та здатність до творчості.

Мета - планований результат, що виступає як єдність бажаного й можливого. Ефективність діяльності, зокрема управлінської, оцінюється ступенем досягнення мети. Оцінка діяльності та її результатів, кваліфікації працівників у процесі атестації може проводитися за наявністю  різних критеріїв.

29  березня відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня, на якому визначався рівень професійної компетентності педагогічних працівників ліцею, їх професійна майстерність.  

Члени атестаційної комісії розглядали питання відповідності займаним посадам, присвоєння та підтвердження кваліфікаційних категорій викладачів, встановлення тарифних розрядів майстрів виробничого навчання, а також порушувалося клопотання перед атестаційною комісією ІІІ рівня на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційним категоріям та педагогічним званням.

 

Переглядів: 138 | Додав: neypovim | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar