Головна » 2017 » Травень » 5 » День пам’яті та примирення та річниця Перемоги над нацизмом у Європі.
09:13
День пам’яті та примирення та річниця Перемоги над нацизмом у Європі.

До цієї дати у бібліотеці ліцею  відкрилася виставка книг українських письменників і поетів, які розповідають про хід та наслідки Другої світової війни, яскраво доносять до читача ті буремні події.

Війна, котра прийшла на українську землю червневим ранком 1941    року, увірвалася до кожної сім’ї, відібрала мільйони молодих життів, спотворила нашу чудову природу, перетворила в руїни тисячі міст і сіл. Проте наш народ залишився незламним у титанічній битві. Він боровся за свободу і переміг. Серед тисяч солдатських автографів, залишених на стінах Рейхстагу було чимало українських імен.  Людська пам’ять… Вона має свої межі. Людина може забути щось. Однак усі не можуть забути все. Адже, окрім індивідуальної пам’яті є пам’ять колективна, народна, загальнолюдська. Якщо хтось забуде про війну, то йому нагадає про минуле саме життя. Нагадає шелестом трав на тихому солдатському кладовищі чи біля братської могили. Нагадає вічним вогнем біля пам’ятника воїнам – визволителям.

Але не можемо не згадати і сьогодення.  0З березня 2014 року наша країна  знаходиться в стані неоголошеної війни. Будьмо мужніми, збережімо державу, збережімо себе.

 

Категорія: Новини | Переглядів: 76 | Додав: liceumsv1171 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar