Головна » Новини

Практичний психолог ліцею провела бесіду з учнями девіантної поведінки з беззаперечного виконання правил дорожнього руху і попередження усіх видів дитячого травмати

Категория: Новини | Просмотров: 530 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 15.11.2017 | Комментарии (0)

З 13 по  17 листопада в ліцеї  проводиться тиждень безпеки дорожнього руху.  З цієї нагоди в фойє учбового корпусу представлена книжкова виставка «Будь обережним»,  головною метою якої є: формування позитивного ставлення до вимог безпеки в учасників дорожнього руху; обґрунтування важливості дотримання безпечної та відповідальної поведінки на дорозі задля збереження життя та здоров'я учнів.

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.

Категория: Новини | Просмотров: 508 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 13.11.2017 | Комментарии (0)

в Свалявському професійному будівельному ліцеї розпочато тематичною лінійкою «Тиждень правил дорожнього руху».

Категория: Новини | Просмотров: 539 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 13.11.2017 | Комментарии (0)

6 листопада  урочистою лінійкою  було  розпочато  Тиждень української мови та літератури, присвячений Дню писемності. Викладач української мови та літератури  Попович І.В. з  ученицями  підготували коротенькі повідомлення щодо проведення Тижня та Дня писемності.

Категория: Новини | Просмотров: 545 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 13.11.2017 | Комментарии (0)

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

XVII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності на Українському радіо відбувся під гаслом "Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета"

Радіодиктант національної єдності традиційно відбувся у День української писемності та мови – 9-го листопада і прозвучав на Першому каналі Українського радіо о 12.00.

У Свалявському професійному будівельному ліцеї у написанні диктанту брали участь понад 60 учнів і працівників закладу, адже мета акції – не перевірка грамотності, а єднання. До речі, і тема диктанту- «Наші пісні» зацікавила присутніх.

Категория: Новини | Просмотров: 579 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 09.11.2017 | Комментарии (0)

практичний психолог ліцею провела онлайн тест "Карта інтересів" у 22 групі для визначення схильності учня до певних предметів, захоплень, щоб бути впевненим в якому напрямку себе розвивати та чим зайнятися у позаурочний час.

Категория: Новини | Просмотров: 661 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 09.11.2017 | Комментарии (0)

«Мова — це не просто спосіб спілкування, а щось більш значуще. Мова — це всі глибинні пласти духовного життя народу, його історична пам'ять, найцінніше надбання віків, мова — це ще й музика, мелодика, барви буття, сучасна художня, інтелектуальна і мислительська діяльність народу».

Категория: Новини | Просмотров: 529 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 09.11.2017 | Комментарии (0)

Відбувся вебінар , на якому розглядалися питання розробки навчальних програм із спеціальності «Електрогазозварник». Наш навчальний заклад представляли викладач спецтехнології Липчак С.Ю. та майстер в/н Дарчі О.І. В дискусії , яка виникла вони поділилися з колегами своїм досвідом в розробці         програм із спецтехнології та виробничого навчання.

Категория: Новини | Просмотров: 574 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 31.10.2017 | Комментарии (0)

Відкритий урок з матеріалознавства в групі №26 з професії штукатур

Тема уроку: Способи виробництва та види повітряного вапна

Викладач: Гештень Н.Ф.

На уроці розглядались загальні відомості про вапно, вивчали яку сировину використовують для виробництва грудкового вапна, як відбувається гасіння вапна та які хімічні процеси при виробництві вапна.

Категория: Новини | Просмотров: 602 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 27.10.2017 | Комментарии (0)

27 жовтня 2017 року в нашому навчальному закладі пройшли загальноліцейні батьківські збори для ІІ-ІІІ  курсів навчання. Перед батьками виступили директор та заступники директора, які ознайомили батьків учнів ІІ-ІІІ років навчання з основними вимогами, які ставляться перед учнями в ліцеї , а також умовами навчання.

Окрім того розглядалися такі питання:

- стан відвідуваннята та дисципліна учнів;

- стан виробничого навчання;

- проходження виробничої практики учнями на підприємствах;

- проведення ЗНО з української мови для учнів ПТНЗ.

Особливу увагу було відведено працевлаштуванню випускників

Категория: Новини | Просмотров: 583 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 27.10.2017 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 54 55 56 57 58 59 »