Головна » Новини

викладач Лендєл М.М. провела відкритий урок з інформатики у групі №22 на тему: «Поняття про мультимедійні дані. Формати аудіо та відеофайлів.

Мультимедійні програвачі. Засоби перетворення аудіо та відеоформатів» Метою уроку ознайомити учнів з галузями використання мультимедіа, сформувати вміння копіювати об'єкти мультимедія на комп'ютер. Активно використовувалися ІКТ, опитування учнів проходило у вигляді «Гри в слова», на закріплення вивченого матеріалу розгадували ребуси.

Урок відбувся у рамках тижня «математики, фізики та інформатики»

Категория: Новини | Просмотров: 521 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 14.12.2017 | Комментарии (0)

Струсонуло цілим світом

В Страхоліссі перед світом

Брязнув дуб тисячолітній –

Охнула земля.

Тільки – пилу мертва хмарка,

Та ще крук зловтішно каркнув...

Категория: Новини | Просмотров: 507 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 14.12.2017 | Комментарии (0)

Бібліотекар ліцею Калій В.М. слухала в онлайн режимі секцію бібліотекарів.

Були розглянуті такі питання:

• Про впровадження Універсальної десяткової класифікації;
  • Помилки при допущенні звіту по забезпеченості учнів підручниками;
  • Презентації.
Категория: Новини | Просмотров: 503 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 13.12.2017 | Комментарии (0)

11 грудня в Свалявському професійному будівельному ліцеї розпочався тиждень математики, фізики та інформатики, протягом якого планується провести ряд відкритих уроків та позакласних заходів, тематичні вікторини, конкурси кросвордів та ребусів.

Категория: Новини | Просмотров: 515 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 13.12.2017 | Комментарии (0)

Книжкова виставка до Міжнародного дня прав людини

Мораль і право. Право і закон-

Рушійні сили для життя людини.

А їх знання надасть нам вірний тон

І розвиток держави– України.

Категория: Новини | Просмотров: 597 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 08.12.2017 | Комментарии (0)

Категория: Новини | Просмотров: 543 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 07.12.2017 | Комментарии (0)

у  Свалявському професійному будівельному ліцеї  розпочався тиждень  права який має на меті  запровадження  високих  правових стандартів, підвищення рівня правової освіти та правової культури учнівської молоді.

Правовий кросворд в групі №1

Категория: Новини | Просмотров: 525 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 04.12.2017 | Комментарии (0)

На виставці представлено книги, які містять інформацію про властивості цього вірусу, про ВІЛ-інфекції та шляхи поширення хвороби, про лікування і профілактику СНІДу, стан захворюваності на ВІЛ/СНІД в Україні і заходи проти епідемії. Кожна людина повинна до кінця усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної інфекції, бо СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну сім'ю.

Доброго вам здоров’я! Так, саме здоров’я, бо його не купиш в аптеці. І поки воно є, його не помічаєш а цінувати починаєш лише тоді, коли втрачаєш.

Категория: Новини | Просмотров: 694 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 01.12.2017 | Комментарии (0)

в Свалявському професійному будівельному ліцеї розпочалася атестація робочих місць за умовами праці.

Основна мета атестації робочих місць за умовами праці полягає в регулюванні відносин між керівництвом i працюючих у сфері реалізації прав на здорові й безпечні умови праці, пільгове пенсійне забезпечення, пільги та компенсації за роботу у несприятливих умовах, на зразок додаткових оплачуваних відпусток, надбавок за роботу у шкідливих умовах праці, скороченої тривалості робочого часу, харчування та інших.

З метою надання працівникам передбачених чинним законодавством пільг і компенсацій за роботу в шкідливих і важких умовах праці відповідне право повинно бути підтверджене результатами атестації робочих місць за умовами праці. Атестацію робочих місць за умовами праці проводять незалежно від форм власності і господарювання, не рідше ніж 1 раз на 5 років.

Категория: Новини | Просмотров: 480 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 01.12.2017 | Комментарии (0)

Сьогодні в ліцеї день розпочався з лінійки психолог Легеза К.Ю. розповіла  учням про СНІД .

Всесвітній день боротьби  зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД. Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему.

Категория: Новини | Просмотров: 564 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 01.12.2017 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 52 53 54 55 56 ... 58 59 »