Головна » Новини

http:lib.pto.org.ua

Лабораторією електронних навчальних ресурсів Інституту  професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України у  тісній співпраці з професійно-технічними навчальними закладами нашої області та України розроблено ряд електронних підручників для ПТНЗ,  а саме:

• Технологія опоряджувальних робіт;
  • Електромонтер. Електротехніка з основами промислової електроніки;
  • Бухгалтерський облік;
  • Будова автомобіля;
  • Та інше.

Ознайомитися з ними можна у бібліотеці Професійно-технічного порталу Інституту  професійно-технічної освіти НАПН України режим доступу  http:lib.pto.org.ua

Рекомендуємо для використання у навчально-виробничому процесі!

Категория: Новини | Просмотров: 626 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 26.12.2017 | Комментарии (0)

26 грудня на лінійці викладачі-іноземники  Попович М.М.( нім. м.) та Попович Н.Ю. (англ. м.), під керівництвом яких проходив тиждень іноземної мови, підвели підсумки проведених заходів протягом тижня, подякували учням за активну і дружню співпрацю, нагородивши найактивніших подяками, переможців конкурсу «Найкращий знавець країни, мова якої вивчається» - грамотами: ними стали Феделеш Марек – учень групи

№ 22, що вивчає німецьку мову та двоє учнів розділили першість з англійської мови – це Попович Андрій , учень групи № 5 та Довгій Василь, учень групи № 22. Викладачі також ще раз наголосили на необхідності та важливості  вивчення іноземної мови. Таким чином відбулося закриття тижня іноземної мови

Категория: Новини | Просмотров: 494 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 26.12.2017 | Комментарии (0)

У останній день тижня проведено інтегрований урок з елементами бінарності на тему «Різдво в Німеччині та Великобританії» з учнями першого курсу групи № 18.

Мета уроку: розширити знання учнів про виникнення Різдва у Німеччині та Великобританії; познайомити учнів з атрибутами Різдва; вчити сприймати мову на слух; розвивати наочно-образне мислення, пізнавальний інтерес, пам'ять, розвивати комунікативні здібності;  виховувати повагу до культури, звичаїв і традицій країни, мова якої вивчається.

• $
Категория: Новини | Просмотров: 500 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 26.12.2017 | Комментарии (0)

Оскільки 2017 рік оголошено роком німецької мови, то було проведено загальноліцейний захід – «Свято німецької мови», яке стало родзинкою тижня. Мета цього свята: розширити знання учнів про географічне положення, ландшафти, великі міста, визначні місця, відомих особистостей Німеччини, почути цікаві факти про цю країну; розвивати акторські здібності учнів; привити інтерес до вивчення німецької мови та літератури; виховувати повагу до культури, звичаїв та традицій німецького народу.

План проведення свята

1. Презентація «Географічне положення Німеччини»

2. Перегляд відеофільму «Наіла – місто, варте уваги»

3. Поетична хвилинка

4. Цікаві факти про Німеччину

5. Вікторина «Як ми знаємо Німеччину?»

Категория: Новини | Просмотров: 502 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 21.12.2017 | Комментарии (0)

У середу проведено конкурс «Кращий знавець країни, мова якої вивчаються» серед учнів першого курсу. Учні відповіли на ряд запитань, які стосувалися Німеччини чи Великобританії. Той, хто відповість правильно на найбільшу кількість запитань з англійської або німецької мови, стане переможцем.

Категория: Новини | Просмотров: 511 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 20.12.2017 | Комментарии (0)

Другого дня учні представили експозицію плакатів на різноманітні теми німецькою та англійською мовами.

Категория: Новини | Просмотров: 519 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 19.12.2017 | Комментарии (0)

Відкриття тижня розпочалося оголошенням плану роботи, в  який включено  ряд цікавих та різноманітних заходів. А також учні виступили на лінійці німецькою та англійською мовами.

Проведено виховну годину на тему: «Чому потрібно вивчати іноземну мову?»,  метою якої було привити інтерес до вивчення іноземної мови, навести аргументи щодо необхідності знати хоча б одну іноземну мову, що знання іноземної мови у сучасному світі  - це необхідність.

Категория: Новини | Просмотров: 509 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 18.12.2017 | Комментарии (0)

В СВАЛЯВСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ БУДІВЕЛЬНОМУ ЛІЦЕЇ

З 18.12. ПО 22.12.2017 Р.

Безмежний і багатий світ культури, мистецтва, історії, науки, літератури і традицій Німеччини та Великобританії відкрився перед учнями Свалявського професійного будівельного ліцею в рамках тижня іноземної мови, який розпочався 18.12.2017 року.

За мету було поставлено: розширити світогляд учнів та привити інтерес до вивчення іноземної мови.

Категория: Новини | Просмотров: 496 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 18.12.2017 | Комментарии (0)

викладач математики Дьолог В.В. провела відкритий урок в групі № 4 на тему «Правильні многогранники», метою якого було сформувати в учнів поняття про правильні многогранники; ознайомити з видами правильних многогранників: тетраедром, кубом, октаедром, додекаедром, ікосаедром; виробити навички працювати з різними джерелами інформації; розвивати просторову уяву, логічне мислення, увагу, пам’ять; виховувати інтерес до математики, наполегливість, акуратність, працьовитість. Учні брали активну участь у проведенні уроку, присутні мали змогу послухати підготовлені ними повідомлення та переглянути презентації: «Правильні многогранники в філософській картині світу Платона», «Модель Сонячної системи Кеплера», «Правильні многогранники в природі», «Правильні многогранники в мистецтві», «Тіла Архімеда», «Зірчасті многогранники».

Категория: Новини | Просмотров: 522 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 15.12.2017 | Комментарии (0)

викладач Лендєл М.М. провела виховний захід з інформатики у групі №22 на тему «Для чого ми вивчаємо інформатику всі за та проти».

Категория: Новини | Просмотров: 518 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 15.12.2017 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 51 52 53 54 55 ... 58 59 »