Головна » 2016 » Жовтень » 29 » 28 жовтня 2016 року Ліцею виповнилося 70 років.
28 жовтня 2016 року Ліцею виповнилося 70 років.

Слова глибокої  шани тим, хто відійшов у інший світ, але залишив у цих стінах теплоту свого серця, подяка – всім, хто пройшов пліч-о-пліч цей життєвий шлях і продовжує вкладати  душу в справу, що дарувала і продовжує дарувати путівки в життя десяткам, сотням, тисячам робітничих професій.

Щирі вітання гостей, сяючі посмішки педагогів, вчителів, майстрів, колишніх випускників та теперішніх учнів, які вписали свої імена  в історію творення, становлення та розвитку навчального закладу, щедрі овації публіки – ось така піднесена атмосфера панувала у Свалявському професійному будівельному ліцеї, де 28 жовтня 2016 року відзначили 70-ту річницю  існування навчального закладу.

Почесне право відкрити урочистий захід  було надано, як і належить,  господареві навчального закладу - директору ліцею – Михайлу Іллічу Гуловичу.

Привітати зі святом працівників та учнів прийшло дуже багато почесних людей Свалявщини  та гості з обласного центру. Першою до присутніх з вітальними словами та побажаннями звернулася  директор департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА  Г.І.Сопкова.

За багаторічну сумлінну працю, особливі заслуги в реалізації державної політики в галузі національної освіти, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління, зміцнення кращих традицій навчального закладу та з нагоди 70-річчя від дня заснування Свалявського професійного будівельного ліцею Ганна Іванівна нагородила почесною грамотою трудовий колектив Свалявського професійного будівельного ліцею. Грамотами департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА були нагороджені також два працівники ліцею.

Три почесні грамоти працівникам ліцею вручив голова Свалявської РДА О.А.Дідович, чотири такі ж грамоти вручила голова Свалявської районної ради М.М.Ливч, чотири грамоти та грошові нагороди отримали працівники ліцею від міського голови  І.І.Ланя та депутата Верховної Ради України М.І.Ланя.

Щиру подяку за активну підтримку творчих починань, покращення методичного забезпечення навчально-виховного процесу М.І.Гуловичу вручила  директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти  в Закарпатській області О.В.Слюсарєва. Такими ж подяками вона відзначила  ще двох працівників ліцею.

Десять працівників ліцею були нагороджені почесними грамотами від адміністрації ліцею.

Теплі слова та найщиріші вітання звучали від усіх гостей, яким небайдужа доля ліцею – це  голова  директорів професійно-технічної освіти Закарпатської області Кощак В.Й., директор ТОВ «Форшнер –Україна» Лобач П.Є., колишні випускники ліцею Микульця І.І. , Турянчик В.Ю. та багато інших.

У залі запанувала тиша. Публіка зачаровано спостерігала «Історичні миттєвості» – фільм, що відкрив перед глядачами досі незвідані сторінки історії Свалявського професійного  будівельного ліцею. Почуття невимовної гордості, змішане із захопленням та тихим смутком. Ось які відчуття викликав у присутніх цей історичний хронометраж – гордість. Має чим пишатися Свалявщина, адже із року в рік, наш навчальний заклад випускає у світ десятки представників робітничих професій, кваліфікованих спеціалістів, майстрів, закоханих у свою справу. Захоплення, тому що, оглядаючись назад, порівнюючи матеріальний рівень тодішній і теперішній, усвідомлюючи, як важко було вистояти і через що довелося пройти трудівникам, неможливо дібрати іншого почуття. Сум – від розуміння, що разом з миготінням відзнятих кадрів спливало життя людей, для яких розвиток Свалявського будівельного ліцею був справою честі. Разом з тим жодні зусилля, які було докладено кожним педагогом, працівником та учнем,  були не марними. Заклад продовжує процвітати і від цього на обличчі зявляється усмішка.

Урочисту програму продовжив цікавий концерт, після якого гостей запросили до їдальні, де частували всіх смачним обідом.

Уже за кілька годин коридорами блукала тиша і про святкування ювілею нагадувала хіба що арка із кольорових кульок. Вражень, отриманих цього дня, вистачить надовго.

Ми вдячні всім, чия доля пов'язана з нашим навчальним закладом - ювіляром. Всім тим, хто творив і творить його історію. Ми вдячні всім, хто прийшов розділити з нами радість свята.

Категорія: Новини | Переглядів: 77 | Додав: angelvlasik | Рейтинг: 1.0/1