Головна » 2018 » Март » 26 » 22 березня 2018р.
22 березня 2018р.

про проведену профорієнтаційну роботу
у Керецьківській ЗОШ I-III ст.

Відповідальні: Лявинець Л.В., Попович Н.Ю.
22 березня 2018 року викладачі Лявинець Лоліта Володимирівна і Попович Наталія Юріївна відвідали Керецьківську ЗОШ з метою проведення профорієнтаційної роботи серед учнів випускних класів. У результаті проведеної роботи, попередньо поспілкувавшись з директором школи, ми провели цікаву бесіду з учнями 9-А, 9-Б і 11 класів, в якій в основному йшла мова про наявні професії в нашому ліцеї та їхню актуальність на ринку праці. Крім того, наголосили учням про можливість отримання стипендії, забезпечення гуртожитком і функціонування різних гуртків.
Також було сказано декілька слів про специфіку навчання. Зокрема, про те, що всі наші учні мають можливість закріпити набуті теоретичні знання на уроках виробничого навчання та під час проходження виробничої практики. Було згадано про допомогу у працевлаштуванні наших випускників згідно професії.
Всю нашу розповідь супроводжувала відеопрезентація, в якій детально було представлено кожну професію і наочно показана матеріально-технічна база ліцею.

Категорія: Новини | Переглядів: 518 | Додав: liceumsv1171 | Рейтинг: 5.0/1