Головна » 2018 » Февраль » 21

21 лютого 2018 року  до Міжнародного дня рідної мови  у ліцеї було проведено  конкурс на кращого читця української поезії. Учні зачитували вірші Тараса Шевченка, Івана Франка, Ліни Костенко, Андрія Малишка, Олександра Олеся та ін.. В деяких групах були проведені тематичні диспути  «Чи можу я прожити без рідної мови…». А також  учні  груп №10 та №26  писали диктант «Без мови немає народу» .

Провела викладач української мови та літератури Попович І.В.

Категория: Новини | Просмотров: 554 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 21.02.2018 | Комментарии (0)

Щорічно, 21-го лютого ми відзначаємо

Міжнародний день рідної мови.

Бібліотекар  підготувала  до свята книжкову виставку «Рідна мово моя» та провела бесіду з учнями.

Не ламай у лузі гілку калинову –

Сиротою станеш, як забудеш мову.

Можеш призабути запах рути-м’яти,

Але рідну мову мусиш пам’ятати.

Можеш не впізнати голосу діброви,

Тільки не зрікайся маминої мови....

Категория: Новини | Просмотров: 591 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 21.02.2018 | Комментарии (0)

Міжнародний день рідної мови — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі.

МАТУСИН ЗАПОВІТ
Раз казала мені мати:
«Можеш мов багато знати,
Кожну мову шанувати,
Та одну із мов усіх
Щоб у серці ти зберіг».
В серці ніжну і погідну
Збережу я мову рідну!
М. Хоросницька

Категория: Новини | Просмотров: 547 | Добавил: liceumsv1171 | Дата: 21.02.2018 | Комментарии (0)