Головна » 2017 » Декабрь » 15 » 14 грудня в рамках тижня математики, фізики та інформатики
14 грудня в рамках тижня математики, фізики та інформатики

14 грудня в рамках тижня математики, фізики та інформатики викладач математики Дьолог В.В. провела відкритий урок в групі № 4 на тему «Правильні многогранники», метою якого було сформувати в учнів поняття про правильні многогранники; ознайомити з видами правильних многогранників: тетраедром, кубом, октаедром, додекаедром, ікосаедром; виробити навички працювати з різними джерелами інформації; розвивати просторову уяву, логічне мислення, увагу, пам’ять; виховувати інтерес до математики, наполегливість, акуратність, працьовитість. Учні брали активну участь у проведенні уроку, присутні мали змогу послухати підготовлені ними повідомлення та переглянути презентації: «Правильні многогранники в філософській картині світу Платона», «Модель Сонячної системи Кеплера», «Правильні многогранники в природі», «Правильні многогранники в мистецтві», «Тіла Архімеда», «Зірчасті многогранники».

Категорія: Новини | Переглядів: 516 | Додав: liceumsv1171 | Рейтинг: 0.0/0