Головна » 2017 » Червень » 14 » 13.06.2017р.
13.06.2017р.

1. Організація навчально-виробничого та навчально-виховного процесу.

2. Виконання обсягів державного замовлення.

3. Фінансово-господарська діяльність.

4. Стан матеріально-технічного забезпечення закладу.

5. Організація навчально-методичної  роботи.

6. Якісний склад педагогічних працівників.

7. Наявність колективного договору та його виконання.

8. Дотримання вимог нормативно-правових актів щодо створення та забезпечення умов праці працівників.

9. Стан виконавської дисципліни.

10. Основні завдання на 2017/2018 навчальний рік.

1. Вдосконалювати  організацію  навчально-виробничого процесу шляхом   впровадження   передових  педагогічних технологій, вибір  ефективних форм  і методів навчання відповідно до оновлення  змісту професійної освіти, зумовленого  потребами сучасного ринку праці.

2. Зміцнювати навчально-матеріальну базу  кабінетів,  навчально-виробничих майстерень, забезпечувати  їх новими  засобами навчання, сучасним обладнанням, інструментами та матеріалами.

3. Розширювати  спектр професій підготовки кваліфікованих працівників, перепідготовки робітників із числа незайнятого населення та на  договірній основі з підприємствами і організаціями.

4. Тісно співпрацювати з роботодавцями для якісного проходження учнями ліцею виробничої практики та працевлаштування випускників.

5. Залучати кошти  спонсорів  для зміцнення навчально-матеріальної бази, поповнення кабінетів, навчальних майстерень новим  технологічним обладнанням, інструментами та матеріалами.

6. Розширити асортимент, збільшити обсяги випуску продукції в майстернях  та її реалізації, надання послуг населенню.

7. Проводити роботу з метою створення якісного складу педагогічних працівників, поглиблення їх професійного рівня та компетентності.

8. Якісно проводити профорієнтаційну роботу та виконувати  план регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів.

9. Використовувати  дієві форми контролю за організацією навчально-виховного процесу з метою забезпечення якісної підготовки майбутніх фахівців.

10. Продовжувати роботу, спрямовану на формування соціальної активності та громадянської самосвідомості учнів через розвиток органів учнівського самоврядування, засад здорового способу життя, збереження і зміцнення фізичного та психологічного здоров′я учнів.

11. Підтримувати позитивний імідж нашого навчального закладу.

Дякую за увагу.

Категорія: Новини | Переглядів: 55 | Додав: liceumsv1171 | Рейтинг: 5.0/1