Головна » 2018 » Февраль » 12 » 12 лютого 2018 року у ліцеї розпочався тиждень за професією Обліковець, ОКН.
12 лютого 2018 року у ліцеї розпочався тиждень за професією Обліковець, ОКН.

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ ЗА ПРОФЕСІЄЮ

«ОБЛІКОВЕЦЬ, ОПЕРАТОР КОМП’ЮТЕРНОГО НАБОРУ»

«Моя професія – найкраща!»

• Тематична лінійка. Початок тижня. Виставка стіннівок
  • Виховний захід «Моя професія – моя гордість» Майстер в/н Лендєл М.М.
  • Розгадування кросвордів та ребусів, конкурс рефератів.
  • Виховна година «Права людини онлайн» Майстер в/н, Курчак М.Д.
  • Тематична лінійка. Конкурс стінгазет  присвячений «Дню комп’ютерщика» та «Дню св   ятого Валентина»
  • Конкурс «Міс Валентинка та Містер Валентин»
  • Конкурс «Ерудит» - Майстер в/н             Партека Б.О.
  • Відкритий урок «Програми підготовки електронної звітності» Викладач Курчак М.Д.
  • Підведення підсумків тижня. Виховний захід присвячений «Дню святого Валентина та Дню комп’ютерника»

12.022018 року учні групи №22 відбувся виховний захід на тему: «Моя професія-Моя гордість» під керівництвом майстра виробничого навчання Лендєл М.М. Учні підготували виступи до даної теми розповіли про переваги та недоліки щодо професії «Оператор комп'ютерного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних». Дали цій темі характеристику та зробили висновки.

Захід відбувався в рамках тижня за професією Обліковець, ОКН.

15.02.2018р.  проводився урок-гра «Ерудит» в групі №22 з професії Оператор компютерного набору ІІ категорії. Проводила урок майстер в/н Партека Беатриса Олександрівна.

Метою уроку було:  навчити учнів, через гру, закріплювати та систематизувати набуті знання, виховувати в учнів цілеспрямованість, впевненість у собі, вміння і навички розмірковувати, розширювати кругозір.

Під час уроку були застосовані різні етапи, а саме: «Розминка , під час якої учні мали змогу налаштуватись на форму проведення уроку, «Інтелектуальний поєдинок» – командна гра, та конкурс капітанів.

Захід відбувався в рамках тижня за професією Обліковець, ОКН.

19 лютого 2018 року майстрами в/н Курчак М.Д. та Партека Б.О. в актовому залі ліцею було проведено виховний захід присвячений Дню закоханих та Дню комп’ютерника.

В ході проведення учні ознайомилися з історією появи свята Дня Валентина та появою  перших комп’ютерів, довідалися цікаві факти про розвиток інформаційних технологій. Окрім того  було оголошено підсумки конкурсу «Міс Валентинка та Містер Валентин»

На завершення заходу присутні прийняли активну участь у вікторині.

Даний захід відбувався в рамках тижня за професією Обліковець, ОКН і був підсумком його проведення.

Категорія: Новини | Переглядів: 584 | Додав: liceumsv1171 | Рейтинг: 5.0/1