Головна » 2017 » Березень » 7 » 06 Березня було проведено виховну годину.
06 Березня було проведено виховну годину.

Мета: Ознайомити підлітків з наслідками інтернет залежності, проведення профілактичних бесід про шкідливість інтнрнету.

Обладнання: соціальні ролики та мультфільми.

Інтернет, як і все в житті, має дві сторони — чорну і білу. Крім переваг, інтернет приніс певні незручності. Для деяких інтернет став ще одним видом наркотику,що за силою своєї дії і прихильності не поступається алкоголю чи нікотину. Зараз медики обговорюють питання, чи не розширити розділ Міжнародної класифікації хвороб, що стосується хвороб залежності. Поки в нього входять наркоманія, алкоголізм, тютюнопаління. Тепер мова йде і про віртуальну наркоманію.

Якщо дитина відчуває труднощі у спілкуванні, потрібно постаратися допомогти їй. Відвідування секцій, додаткові заняття після школи можуть частково вирішити проблему. Слід частіше запрошувати інших дітей додому і ходити в гості до друзів, у яких є діти такого ж віку.

Захоплення онлайновими іграми потрібно замінити реальними аналогами. Не варто забувати про спеціальні контролюючі програми, за допомогою яких можна відстежувати, чим дитина займається в Мережі.

Виховну годину провели в 1 групі автослюсарів психолог ліцею Легеза Ксенія Юріївна і класний керівник групи Гуда Василина Юріївна.

Категорія: Новини | Переглядів: 54 | Додав: liceumsv1171 | Рейтинг: 0.0/0