Печунка Олександра  Миколаївна
Посада: вчитель фізики і астрономії.
Освіта: Полтавський педагогічний інститут ім.. В.Г. Короленка 1981 р. Диплом з відзнакою
Стаж педагогічної роботи – 33 роки
Результати останньої атестації; 2009 р., підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», звання «вчитель-методист».
Підвищення кваліфікації: квітень 2013р. Ужгород. Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти. Свідоцтво ЗІСПК №006166
Володіння ІКТ; Курси «ІНТЕЛ». Навчання для майбутнього за 10-ою версією. Сертифікат №В10-0427. 2014р.
72 год. курси комп’ютерної грамотності при Свалявському професійному будівельному ліцеї 2012р.
Предмет, який викладає: фізика і астрономія.

Педагогічна діяльність
Мета атестації: підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії та педагогічного звання «вчитель-методист».
Методична проблема: «Активізація пізнавальної діяльності учнів при вивченні фізики».

Методичні напрацювання.
 - «Активізація пізнавальної діяльності учнів під час проведення тижнів фізики». 2003 р. навчально-методичні рекомендації.  Затверджені і рекомендовані до друку методичною радою ЗІППО (протокол №1 від 12.03.2003 р.)

- "Організація уроків узагальнення і систематизації знань учнів з використанням ІКТ", 2014 р. Навчально-методичні рекомендації. Затверджено навчально-методичною радою Свалявського ПБЛ, протокол №2 выд 26.11.2013 р.

- Розробки уроків з розділу "Механіка" - 2012 р.

- Тестові завдання з розділу "Механіка"- 2012 р.

- Навчальний проект "Атом і атомне ядро"- 2014 р.

- Творча робота "Проблемне навчання, як засіб розвитку творчих здібностей учнів" - 2013 р.

- Портфоліо "Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках фізики"- 2014 р.

Презентації:

1 "Роль фізичного знання в життя людини і суспільного розвитку"

2. "Організація уроків узагальнення і систематизації знань учнів з використанням ІКТ"

3. "Електричний струм у напівпровідниках"

Публікації:
«Процес мислення починається з виникнення проблемної ситуації». Інформаційно-методичний збірник навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатськії області. "Вісник" №3,4 2012 рік.

«Літературні передбачення в області фізики і астрономії ж.Вісник 2004р №3,4.

«Новий підхід до вивчення фізики. ж.Вісник №1. 2004р.

Участь у обласному конкурсі:
«Методична розробка уроку з фізики «Електричний струм у напівпровідниках». Рецензент методист відділу освіти РДА Приходько Е.С. 2012р.
Є учасником обласної творчої групи по розробці "ЛПЗ з фізики"

Доповіді для м/о природничо-математичних дисциплін.

- «Організація самостійної діяльності учнів на уроках фізики.» 2012р.

- "Розвиток творчих здібностей учнів на уроках та позакласній роботі." 2013р.

- "Особливості викладання фізики в ПТНЗ." 2013.

- "З досвіду застосування проблемного навчання на уроках фізики." 2013р.

Відкриті уроки:
1.Узагальнюючий урок по темі: «Атом і атомне ядро» -  2013 р.
2.«Склад ядра атома. Ізотопи. Ядерні сили» - 2010 р.
3. «Закон взаємозв’язку маси і енергії». - 2012 р.
4. «Електричний струм у розчинах і розплавах електронів. Закони електролізу. Застосування електролізу».- 2013 р.
5. «Система небесних координат».- 2013 р.

Позанавчальна робота:

1.  Тиждень фізики  «Фізика навколо нас».
2.  Вікторина: «Що? Де? Коли?»
3.  Гра  «Перший мільйон».

Виховна робота:
1. Участь в обласній секції заступників директорів з НВР. Доповідь на тему: «Особливості виховання дівчат» 2012 р.
2. Участь в проведенні першого уроку  дня знань для всіх першокурсників на тему: «Ти – особистість. Ти – громадянин суспільства своєї держави».
3. Проведення в актовому залі першого уроку дня знань «Здоровий спосіб життя» - 2012 р.
4.«Щастя. Як ми його розуміємо.» Виховна година.- 2011р.
5.Розробка.
«Запобігання злочинності серед неповнолітніх» -2013 р.
6.Розробка. «Особливості виховання дівчат».

7."Шкідливі звички в житті людини" - 2013 р.

8. Відкрита виховна година "Викрадач розуму"- 2014 р.

Участь в олімпіадах:
1. Безик Яна (3 місце з фізики в районній олімпіаді 2012р.).
2. Денис Тетяна (3 місце з фізики в районній олімпіаді 2010 р.)
3. Волошин Тетяна (3 місце з астрономії в районній олімпіаді 2012 р.).
4. Фільо Вікторія В. (3місце з астрономії в районній олімпіаді 2013р.)