Гулович Наталія Георгіївна

Посада: методист.
Освіта: вища, спеціаліст з фінансів.
Навчальний  заклад: Свалявський навчально-консультаційний центр Тернопільського національного економічного університету. Спеціальність "Фінанси", кваліфікація "Спеціаліст фінансів"  2010 р.
Стаж педагогічної  роботи: 22 років.
Педагогічне звання: спеціаліст І категорії.
Форма та результати підвищення кваліфікації:
1.  Закарпатський інститут післядипломної педагогічної підготовки, посвідчення №1061 від 01.03.2008 р.
2. Науково-методичний центр професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій обл. №12СПК 933045 від 21.01.2013 р.
 Володіння ІКТ: Навчально-обчислювальний центр СТК, свідоцтво №205 від 20.02.2000 р., присвоєно кваліфікацію – оператор ЕОМ., 72-год. курси комп'ютерної грамотності 2012р.;  Інтел "Навчання для майбутнього". - 2014 р
Предмети, які викладає: бухгалтерський облік, економіка.

Педагогічна діяльність
Мета атестації педагогічного працівника: підвищення кваліфікаційної категорії.

Методична проблема: «Інтерактивні форми і методи навчання учнів інтегрованої професії Обліковець, Оператор комп’ютерного набору».

Інноваційні форми уроків можна проводити використовуючи ігрові технології. Ігрові технології покликані навчити учнів  сформувати цілі та програми його майбутньої незалежної діяльності і передбачати результати. На такому уроці відбувається розуміння та мотивація учня до навчання, його творчість, правила поведінки в грі і в житті та інше.

Такі уроки мають місце в роботі викладача, це дає змогу збагатити свій досвід та урізноманітнити форми традиційних уроків.  При проведенні уроків з бухгалтерського обліку можна  використовувати  такі види ділової гри:

1. Уроки, що імітують виробничу діяльність підприємства (організації):

(Бізнес - Ігри «Я працюю касиром», « Я працюю комірником», «Я працюю агентом з постачання», «Я працюю бухгалтером по заробітній платі»  та інші.

2. Уроки - змагання : (Гра «Поле чудес»;  Урок – вікторина «Брейн –ринг»,  «Уроки – КВК») та інші.

3. Уроки на основі фантазії: (Урок - казка «Бухгалтер на безлюдному острові», Урок - шоу "Раз проводка, два проводка буде…» та інші .

4. Уроки- свята: («День бухгалтера», «День податківця») та інші.

5. Уроки - Круглий стіл: «Оподаткування підприємницької діяльності» та інші.

6) Уроки:  пресс -  конференція, аукціон, мітинг, дискусія, діалог, телеміст .

5. Інтегровані уроки: («Облік і аудит касових операцій», «Облік і аудит розрахункових операцій», «Облік і аудит основних засобів», «Складання Балансу підприємства») та інші.

Методичні напрацювання:
2012 р. – І місце в  огляді -  конкурсі на кращу організацію  роботи  методкомісій у Свалявському професійному будівельному ліцеї.

2012 р. Обласне засідання викладачів спецдисциплін з бухгалтерського обліку. Доповідь на тему: «Підвищення якості знань, професійної майстерності учнів шляхом упровадження в навчально-виховний процес інноваційних технологій».
2013 р. - доповідь на тему "Виховання негативного ставлення до шкідливих звичок" - засідання МК класних керівників.

Розробник: робочого зошита для лабораторно-практичних робіт з предмету«Бухгалтерського обліку». Практикум. Схвалено Навчально-методичноюрадою НМЦПТО у Закарпатській області 31.05.2010 р., протокол №2.
Розробка лабораторно-практичних робіт з предмету "Економіка підприємства".
Розглянуто на методичній комісії протокол №7 від 26.02.2013р.
Методична розробка уроку  на тему: "Нарахування, відрахування та утримання із заробітної плати працівників підприємства".
Методична розробка бінарного уроку: "Використання Microsoft Excel у процесі вивчення бухгалтерського обліку." Розглянуто на методичній комісії протокол №6 від 28.01.2013р.
Тестові завдання з бухгалтерського обліку  до всіх тем згідно  навчальної програми.

Робота над посібником "Все про бухгалтерський облік".

Відкриті уроки:

29.03.2012 р. врамках тижня професії проведено відкритий урок з бухгалтерського обліку. Тема:«Облік розрахунків з оплати праці». (Презентація)
10.10.12 р. - відкритий обласний  урок з бухгалтерського обліку.   Тема: «Бухгалтерський баланс».
12.02.2013 р. врамках тижня професії проведено підсумковий навчально-виховний захід на тему "Все про бухгалтерський облік"
2014 р. - предметний тиждень «Моя професія – моя гордість»
2014 р, - відкритий урок на тему :«Класифікація рахунків бухгалтерського обліку».
2015 р. - відкритий урок на тему : "Подвійний запис".
2015р. - відкритий урок на тему : "Бухгалтерський баланс".

Участь учнів в олімпіадах, конкурсах, оглядах

2012 р. -  І місце в Районній олімпіаді з Економіки серед учнів 11 - их класів, Русин Вікторія.

2015р. - ІІІ місце в районній оліпіаді з Економіки серед учнів 11-их класів, учениця групи №25 Томащук Вероніка.

2015 р. - участь у обласному конкурсі на кращу організацію методичної роботи.

Учасник міжнародного проекту «Шкільна академія підприємництва - 2»

2013-2014 р. (Шкільна академія підприємництва)

Відкрите заняття з учнями ліцейного клубу "Progress" в рамках роботи міжнародного українсько-польського проекту -  листопад  - 2013р.

2016р. - ІІ місце  в Районній олімпіаді з Економіки серед учнів 11- их класів , Чорней Н.М
Позакласна робота:

2012 р. – Свято останнього дзвоника;
2012 р. – «День учителя».
2013 р. - сценарій до Дня матері
Збірник класного керівника "Джерело людяності".
2013р. – свято останнього дзвоника  та концертна програма «Випускний -  2013».

2014р.- проведено загальноліцейний  перший урок на тему: «Україна – єдина країна».

2014 р. – обласна секція методистів на базі Свалявського професійного будівельного ліцею.

2014р. - для покращення методичної роботи  створено і обладнано сучасний конференц-зал з мультимедійним обладнанням.

2015 р. - виховний захід до Дня Захисника України.

Звіт методиста за 2015-2016 н.р.