Гулович Михайло Ілліч
Посада: директор, викладач історії та правознавства
Освіта: вища Спеціальність за дипломом: викладач історії та суспільствознавства
Навчальний заклад:  Ужгородський державний (нині – національний) університет історичний  факультет (1974).
Стаж педагогічної роботи: 42 роки
Форма та результати підвищення кваліфікації: Курси викладачів історії та правознавства при інституті післядипломної педагогічної освіти м. Ужгород, 2008 р., посвідчення №412,
-
2013 р. Закарпатський ІППО, курси викладачів історії та правознавства, м. Ужгород, посвідчення № 37СПК004743
Державні нагороди,  звання: заслужений працівник народної освіти України – 1992 р., Відмінник профтехосвіти СРСР (1987), нагрудний знак А.С. Макаренко (заохочувальна відомча відзнака Міністерства освіти і науки України) – 2007 р.
Володіння ІКТ: 72 год. курси комп’ютерної грамотності  при Свалявському ПБЛ, 2012 р.
Предмети які викладає: історія, правознавство.

Педагогічна діяльність
Мета атестації: забезпечення ефективності навчально-виховного процесу,  підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «старший викладач».

Методична проблема:   «Розвиток пізнавальної активності учнів на уроках історії та правознавства»

Відкриті уроки:
2010 р. – Тема: «Поняття та ознаки правової і соціальної держави»
2011 р. – Тема: «Цивільно-правова відповідальність неповнолітніх»
2012 р. -  Тема: «Вибори та референдум в Україні».

Інноваційний проект:  Інноваційні  форми організації  профорієнтаційної роботи

Участь  у конкурсах, олімпіадах:
2011 р. - Слісенко Альбіна,  ІІ місце в районній олімпіаді з правознавства  серед  учнів 10 - их класів.

Позанавчальна діяльність
2010, 2011, 2012 р. - Тематичні – виховні  години: правопорядок, як складова суспільного порядку, права і обов’язки учнів ліцею, види відповідальності

Публікації: Вісник – 2012; Збірник методичних напрацювань педагогічних працівників Свалявського професійного будівельного ліцею - 2011-2012 р.р.