Цоліган Світлана Степанівна

Посада: майстер виробничого навчання

Освіта: середня спеціальна, Львівський технікум сільського будівництва 1986р. Технік будівельник.

Стаж педагогічної роботи: 28 років, на посаді майстра  виробничого навчання з 1986р.

Рік та результати останньої атестації: 2010 р. підтверджено найвищий посадовий оклад (12 т.р.)

Підвищення кваліфікації:

1. Проходження теоретичної (психологічно-педадогічної) підготовки: Науково-методичний центр професійно-технічної освіти і підвищення кваліфікації інженерно-педадогічних працівників у Хмельницькій області 2012р. 12СПК 907534.

2. Проходження теоретично-практичной підготовки у ДНК «Житомирське вище професійне училище будівництва і дизайну», 2013р. підтверджено 5 розряд маляр, штукатур.

3. Участь у семнарі-практикумі на тему: «Використання будівельних матеріалів групи «Sniezka», презентація діяльності та виробів ТМ Sniezka, ТМ VIDARON, ТМ  FOVEO групи підприємства Sniezka, майстер-клас з використанням матеріалів групи «Sniezka»»

Мета атестації: Підтвердження найвищого посадового окладу (12 т.р.)

Методична проблема: «Підвищення якості знань учнів шляхом використання нестандартних методів і форм»

Методичні напрацювання і розробки тем та уроків

1. «Прийоми приготування розчину для декоративної штукатурки і нанесення на поверхню»
  2. «Оздоблення приміщень за допомогою трафаретів»
  3. Урок- презентація «Поліпшена штукатурка цегляних поверхонь стін»
  4. Методична розробка «Обштукатурення внутрішніх укосів»

Участь у роботі творчих груп

Працює в складі творчої групи по розробці збірника інструкційно-технологічних карт для проведення виробничого навчання з професії штукатур 2010рік, по розробці збірника інструкційно-технологічних карт для проведення виробничого навчання з професії маляр - 2011рік.Збірники розроблені відповідно до навчальних програм виробничого навчання та Державного стандарту професійно-технічної освіти з професій маляр, штукатур, призначені для покращення комплексно - методичного забезпечення професій, для допомоги майстрам виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів у проведенні уроків виробничого навчання.

Участь учнів в олімпіадах, конкурсах, оглядах

Підготовка та проведення конкурсів професійної майстерності з професій на базі СПБЛ – професія штукатур – 2011р., професія маляр – 2014р.

У 2011р. в смт. Білки проходив конкурс штукатурів. Приймали участь учні Черепанич В., Мушка М. - II-ге місце.