Цанько Володимир Ілліч

ПОСАДА: Майстер виробничого навчання
ОСВІТА: середня спеціальна.
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ ЗА ФАХОМ: Технік-механік; Електрогазозварник.
НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД: «Свалявське СПТУ -9- закінчив 1978 р. «Закарпатський лісотехнічний технікум» закінчив 1985 р.
СТАЖ ПЕДАГОГІЧНОЇ РОБОТИ:  16 років.
РОБІТНИЧИЙ РОЗРЯД: електрогазозварник 6-го розряду
НАЗВА ПРОФЕСІЇ, З ЯКОЇ ВЕДЕ ПІДГОТОВКУ: Електрогазозварник
ФОРМА ТА РЕЗУЛЬТАТИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ:
- Проходження теоретичної (психолого – педагогічної) підготовки: НМЦ ПТО підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій обл.. 04.05.2017. Свідотство про підвищення кваліфікації  ПК 22771726/000987-17
- Дніпродзержинське вище професійне училище. Кваліфікація електрогазозварник 6-го розряду. 2013р. № 040210
Володіння ІКТ: курси комп’ютерної грамотності - 72год. 2012 р. при Свалявському професійному будівельному ліцеї.
Стажування: ФГ "Закарпатшампіньйон", м. Свалява Довідка №1 від 28.08.2017 р., Електрогазозварник 6 р. (підтвердження)

МЕТА  АТЕСТАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНОГО ПРАЦІВНИКА: забезпечення ефективності навчально-виробничого процесу, підвищення посадового окладу, встановлення тринадцятого тарифного розряду.

Педагогічна діяльність

ВІДКРИТІ УРОКИ:
2015 р. - Тема уроку: «Накладання суміжних валиків. Зварювання пластин у нижньому положенні.»

Працює гурток технічної  творчості.
Проводяться конкурси професійної майстерності серед учнів.
Участь у конкурсі професійної майстерності  серед майстрів виробничого навчання  з професії «Електрогазозварник» .