Партека Беатриса Олександрівна

Посада: майстер виробничого навчання.

Освіта: Свалявський навчально-консультаційний центр Тернопільського національного економічного університету, 2009р.

Спеціальність за фахом: бакалавр з фінансів

Стаж педагогічної роботи, з якого року на посаді: 16 років.

Рік та результати останньої атестації: 2013, відповідає займаній посаді

Підвищення кваліфікації:

Науково-методичний центр ПТО і ПК інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області №22771726/000980-17  від 04.05.2017р.

Володіння ІКТ: Інтел  «Навчання для майбутнього» (версія 10.1) –2014 р., Сертифікат з навчального тренінгу «Використання технології «Веб-квест» у підготовці кваліфікованих робітників» –2017р.

Робітничий розряд: оператор комп’ютерного набору І категорії.

Професія з якої веде підготовку: Обліковець з реєстрації бухгатерських даних, оператор комп'ютерного набору

Педагогічна діяльність.

Мета атестації педагогічного працівника: присвоєння педагогічного звання «Майстер виробничого навчання ІІ категорії».

Методична проблема над якою працює: самостійна робота учнів, як невід’ємна частина навчального процесу, що сприяє поглибленню й розширенню знань, посиленню інтересу до пізнавальної діяльності, формуванню творчої особистості кваліфікованого робітника.

Відкриті уроки:

Листопад 2013 р.

Тема уроку: «Макетування візитної картки. Створення оригінал макету-буклету»  Мета уроку:  знайомcтво учнів з візитними картками та різними видами буклетів, які пропонуються на ринку сучасної поліграфічної продукції; розширення знань учнів про можливості використання програми Publisher для створення друкованої продукції; про шаблон буклету та візитки, їх структуру та засоби створення; систематизація та узагальнення учнями знань, вмінь та навичок роботи з програмою Publisher. Урок проведено у формі ділової гри. Застосовувалися  інтерактивна вправа «МОЖНА чи НІ», та  гра  «Перший мільйон».

Грудень 2013 р.

Навчально-виховний захід «Що, де, коли?», в рамках тижня за професією Обліковець, ОКН.

Жовтень 2014 р..

Тема уроку: «Облік нарахувань на фонд оплати праці»

Мета уроку: засвоєння міцного та усвідомленого обсягу теоретичних знань шляхом практичних у виробничій діяльності

Лютий 2016 р.

Підсумковий урок вирбничого навчання «Інтелектуальний поєдинок» Мета уроку: навчити учнів, через гру, закріплювати та систематизувати набуті знання, виховувати в учнів цілеспрямованість, впевненість у собі, вміння і навички розмірковувати, розширювати кругозір

Листопад 2017 р.

Тема уроку: «Облік основних засобів і нематеріальних активів». Мета уроку: удосконалення та систематизація умінь при виконанні складних робіт, формування навичок при вирішенні складних виробничих завдань.

Під час уроку застосовувалися інтерактивні методи навчання. На закріплення вивченого матеріалу було застосовано опитування за допомогою онлайн - тестів створених у Google Forms.

Методичні напрацювання:

1. Збірник тестів з теми «Обробка табличнох інформації Microsoft Excel»
  2.  Методична розробка теми з виробничого навчання «Машинопис»

3.Тематичні завдання з теми «Технології комп’ютерної обробки інформації»

4. Методична розробка уроку виробничого навчання з теми: «Макетування візитної картки, створення оригінол макету-буклету.

5. Участь в розробці Комплексних кваліфікаційних завдань з професії Оператор комп’ютерного набору.

Доповіді в рамках методичної секції:

1. «Офісний синдром»

2. «Криза моралі сучасної молоді»

3. «Використання ІКТ та ігрових методів на етапі  контролю знань учнів»

4. «Комунікативна поведінка викладача»

Участь в обласних веб-бінарах

Участь у засіданні методичної секції педагогічних працівників із професій обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, касир (в банку) з доповіддю на тему «Використання Google-сервісів у навчальному процесі»

• Публікація у збірнику методичних напрацювань педпрацівників СПБЛ—2013-2014н.р
    Журнал «Вісник» Тема уроку «Макетування візитної картки. Створення оригінал макету-буклету»  2018р.

Позанавчальна робота

2013рік

– Загальноліцейний захід «Сміх подовжує життя» присвячений 1 квітня.

– Загальноліцейний профорієнтаційний захід «День відкритих дверей»

–  Участь у ІІІ етапі фестиваль-конкурсу «Воскресни писанко!»

2014 рік

•  Проведення профорієнтаційно- просвітницького заходу для молоді на тему: «Ярмарок робітничих професій».

2015 рік

• Участь у І-му етапі першого районного фестивалю-конкурсу "Великодні барви - 2015". Проведення майстер-класу з писанкарства.
  • Святкова лінійка присячена «Останньому дзвонику»
  • Участь у підготовці матеріалів на кращий профорієнтаційний відеоматеріал „Моя професія моя гордість»

2016 рік

•  Участь у ІІІ етапі фестиваль-конкурсу «Воскресни писанко!» Проведення майстер класу з писанкарства.
  • Загальноліцейний профорієнтаційний захід «День відкритих дверей»

2017 рік

• Участь у ІІІ етапі фестиваль-конкурсу «Воскресни писанко!» Проведення майстер класу з писанкарства.

Виховні години:

2. «Доброта»

3. «День комп’ютерника, день Валентина» в рамках тижня по професії

Керівництво гуртком «Юний умілець»

Метою гуртка художньої творчості є:

• розбудити інтерес, а потім створити і закріпити творче відношення до професійної діяльності, що виражається в активній раціоналізаторській і винахідницькій діяльності.
  • вивчення основ декоративно- ужиткового мистецтва
  • формування,  набуття навиків та умінь, освоєння  різних технік  виготовлення сувенірів
  • розвиток креативності, художнього і просторового мислення , мілкої моторики рук.
  • сприяння підвищенню престижу та розвитку декоративно-ужиткового мистецтва в місті, районі та області
  • розкриття та розвиток  творчих здібностей учнів.