Похил Вікторія Володимирівна
ПОСАДА: Майстер виробничого навчання
ОСВІТА: молодший спеціаліст, бакалавр
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ ЗА ФАХОМ: технік – електрик, електротехніка та електротехноллогії
НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД: 2009 рік Свалявський технічний коледж; з 2012 р. 2015р. Київський національний університет харчових технологій
СТАЖ ПЕДАГОГІЧНОЇ РОБОТИ 7,5  років з 30.08.2007р.
РОБІТНИЧИЙ РОЗРЯД: електромонтажник 3 розряду
НАЗВА ПРОФЕСІЇ, З ЯКОЇ ВЕДЕ ПІДГОТОВКУ: Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж; Електромонтажник силових мереж та електроустаткування
ФОРМА ТА РЕЗУЛЬТАТИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ:
 - Проходження теоретичної (психолого – педагогічної) підготовки: НМЦ ПТО підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій обл.. 26.06.2012р.

- Практичне навчання (стажування) на виробництві: ПАТ ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО з 01.08.2012 р. -  28.08.2012р.
Володіння ІКТ: курси комп’ютерної грамотності - 72год. 2012 р. при Свалявському професійному будівельному ліцеї.
МЕТА  АТЕСТАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНОГО ПРАЦІВНИКА: забезпечення ефективності навчально-виробничого процесу, підвищення посадового окладу.

Педагогічна діяльність

МЕТОДИЧНА ПРОБЛЕМА: Диференційоване навчання на уроках  виробничого навчання.

ВІДКРИТІ УРОКИ:
22.05.2009  р. Тема: «Монтаж електропроводки в ізоляційних трубах»;
16.02.2010 р. Тема:«Зарядка світильників всіх типів».
14.09.2012 р. Тема: «Монтаж шино проводів».
21.01.2013р. Тема: «Монтаж закладних деталей та металевих конструкцій для електропроводок».

МЕТОДИЧНІ НАПРАЦЮВАННЯ:

Тестові завдання з виробничого навчання по професії 7137 «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж ІІ – розряд» для  І  курсу;

7137 «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж ІІІ - розряд» для ІІ курсу.

Анотація: Різнорівневі тестові завдання розроблені для заміни таких стандартних методів, як усне опитування і письмові завдання, оскільки дозволяє виявити обсяг та повноту, системність, мобільність знань учнів, а отже,  об’єктивніше оцінити знання учнів.

Перевага тестів: можливість перевірити водночас результати навчальних досягнень учнів із багатьох тем та розділів програм, об’єктивно оцінити рівень засвоєння навчального матеріалу,  створити для всіх учасників тестування рівні умови розв’язування тестів, стандартизувати та автоматизувати процедуру перевірки результатів.

Завдання затверджені на засіданні методичної  ради ліцею.

Протокол №7 від  15.04.2014 р. для ІІ-розряду з професії

7137   «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж».

Протокол №5 від  21.01.2015 р. для ІІІ-розряду з професії

7137  «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж».

Розробки інструкційно – технологічних карт з виробничого навчання для професій: «Електромонтажник силових мереж та електроустаткування

3-розряду»; «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж

3-4 розряду».( у складі творчої групи майстрів виробничого навчання області).

Анотація: Інструкційні  карти з виробничого  навчання  складено на основі   програми виробничого навчання по професії: «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж 3-4 розряду»; «Електромонтажник силових мереж та електроустаткування 3-розряду», метою яких є , забезпечення ефективності навчально-виробничого процесу і активізація якісної роботи ( в стані апробації).

Працює гурток технічної  творчості  «Альтернативні джерела освітлення», на якому виготовлено:

• макет «Альтернативне включення світильника» - був відмічений на виставці «Парад Професій -2010» у журналі «Вісник» №3 2010р.

•  макет «Освітлення трикімнатної квартири» - відмічений на «Дні відкритих дверей» в ліцеї – 2013р.
  • - макет «Національні символи України», різні святкові композиції з використанням декоративного освітлення.
  •  Проводяться конкурси професійної майстерності серед учнів І - ІІІ року навчання.
  • Участь у конкурсі професійної майстерності  серед майстрів виробничого навчання  з професії «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж»; «Електромонтажник силових мереж та електроустаткування» .

Участь на обласній секції Електротехнічних дисциплін у ВПУ №3

м. Мукачево підготовлено доповідь на тему: «Взаємозв’язок та практична спрямованість теоретичного та виробничого навчання – запорука підготовки кваліфікованих робітників”.

Проводяться конкурси професійної майстерності серед учнів ІІІ року навчання.
 Підготовка Тижнів по професії – «Електромонтажник».
ВИХОВНІ ЗАХОДИ:

Жовтень 2012 р – тематичний вечір до Дня Учителя - « Цей день належить Вам по праву».

Січень 2012 р.  – виховна година на тему: - «Толерантність людини – найважливіша умова миру і злагоди в сім’ї, колективі, суспільстві.

Березень 2012 р. – тематичний вечір до 8 березня  на тему: -  «ЖІНКА – Берегиня життя!».

Вересень 2013р. – виховна година на тему: -  «Здоровий спосіб життя».

Грудень 2013 р.- виховна година на тему: -  «Україна пам’ятає. Голодомор 1932-1933рр. в Україні».

Лютий 2013р. - виховна година на тему: - «Геть паління – ми здорове покоління».

Квітень 2014р. - круглий стіл на тему: - «Як обрати професію».

Вересень 2014 р. – перший урок «Україна єдина країна»

Жовтень 2014р.-  доповідь на тему «Методи виховання учнів».

Лютий 2015р. Доповідь на тему: «Співпраця майстра виробничого навчання та викладача спецтехнології».