Добоній Юрій Юрійович

Посада: викладач історії та Захисту Вітчизни.

Освіта: Вища. Ужгородський національний університет. Спеціальність за фахом викладач історії

Стаж педагогічної роботи: 27 років на посаді викладача з 1991 року.

Дата та результати попередної атестації: 2013р. Підтвердження «викладач вищоі категорії» присвоення педагогічного звання   «старший викладач».

Підвищення кваліфікаціі протягом останніх 5 років: 2015 рік вчителя історіі та павознавства за очно-заочною формою навчання. Проходив підвичення кваліфікаціі, як викладач «Захисту Вітчизни»

Мета атестаціі: підтвердження кваліфікаційноі категоріі «спеціаліст вищоі категоріі»  та педагогічного звання «старший викладач»

Педагогічна діяльність

Методична проблема «Використання технічних
засобів навчання на уроках історії України».

Відкриті уроки в рамках роботи методичної комісії:

Грудень 2014 «Громадсько-політичне життя у 30-ті роки»

Жовтень 2015 «Початок політичного етапу визвольного руху»

Вересень 2016 «Міжнародні відносини 1939 р - першої половини 1941рр»

Січень 2017 «Проголошення УНР»

Методичні напрацювання

Запровадження та використання на уроках історії електронних засобів навчання «електронного атласу за 10 клас», електронних підручників Ф.Г.Турченко 10 – 11 класи, С.В.Кульчицький 11 – клас, О.І Пометун 10 – клас, О.Малій 10 – клас.

Також на уроках використовую елементи з «Курсів, призначених для повторення учнями випускних груп загальноосвітніх навчальних закладів шкільної програми історії України 7 – 11 класи» у режимі дистанційного навчання  через мережу Інтернету, або у режимі електронного підручника. Самостійне навчання учнів на будь-якому комп’ютері, підключеному до мережі Інтернет поза межами навчального закладу.

Також систематизовані в електронному вигляді конспекти Історії України новітні часи та конспекти для захисту Вітчизни.

Систематично проводжу поповнення видань котрі продовжують серію наочних посібників з загальноосвітніх дисциплін, які допоможуть учням систематизувати, конкретизувати і поглибити набуті знання і вміння, а також прилучитися до активної самостійної роботи.

Позакласна робота

1. Участь у засіданні обласної методичної комісії суспільно-гуманітарних дисциплін з доповіддю: «Використання сучасних навчальних середовищ – засіб розвитку творчих компетенцій учнів на уроках суспільних дисциплін» 25.10.2017р.
  2. Тематична виховна година: «День українського козацтва» 12.10.2017р.
  3. Флешмоб з нагоди дня миру та урок семінар по даній тематиці. 21.09.2017р.
  4. Обласна секція викладачів професійно-технічних навчальних закладів. Виступив з доповіддю: «Формування вольових якостей юнаків при вивчення предмета «Захист Вітчизни» . 24.02.2017р.
  5. Урок семінар з нагоди об’єднання УНР і ЗУНР. 22.01.16р.