Створення єдиного інформаційного середовища свалявського професійного будівельного ліцею.

Галузь застосування:  у   навчально-виховному процесі Свалявського професійного будівельного ліцею.

Суб’єкт інноваційної діяльності: Свалявський професійний будівельний ліцей

Прізвище, ім’я, по батькові автора та його фото: Курчак  Маріанна Дмитрівна – майстер виробничого навчання за спеціальністю обліковець, оператор комп’ютерного набору, викладач інформаційних систем та технологій в обліку, інформаційних технологій.

Назва проекту: створення єдиного інформаційного середовища свалявського професійного будівельного ліцею

Рік розробки, запровадження: жовтень 2011р.

Назва навчального закладу: Свалявський професійний будівельний ліцей

Адреса навчального закладу (поштова та електронна): Свалява, вул. Шевченка 22, e-mail liceumsv@ukr.net

Контактні телефони: (03133) 2-13-64, 2-17-95,

ОПИС ПРОЕКТУ

МЕТА ВПРОВАДЖЕННЯ:

освітня, професійно-освітня, науково-методична, інформаційна, а саме: інформаційно-методичне забезпечення освітньої діяльності педагогічних працівників, ефективна професійна підготовка учнів, якісне впровадження навчально-виробничого та виховного процесів з використанням нових технологій, інтерактивних форм і методів роботи.

Мета проекту:

- створення єдиної освітньої мережі для всіх учасників навчально-виховного  процесу у Свалявському професійному будівельному ліцеї;

-  розвиток навичок самопідготовки як фундаменту для самоосвіти та самовдосконалення;

-  формування умінь користування Інтернет ресурсами;

-  оновлення форм та методів роботи;

-  розширення меж професійної діяльності учнів, викладачів та майстрів в/н;

-  вміння працювати з сучасними інформаційними технологіями;

-  удосконалення навчальної роботи учнів;

-  ефективне використання засобів електронної комунікації

-         виховання культури користувача Інтернету. Безпека у всесвітній мережі.

Ресурсоємність нововведеннь. шляхи залученя додаткових та вдосконалення наявих ресурсів

-         використання наявних в ліцеї ресурсів  (підключення до мережі Інтернет),

-         реєстрація на платформі shodennik.ua.

технологія впровадження

- розвиток навичок роботи на комп’ютерній техніці шляхом використання нових інформаційних технологій.

реєстрація на  безкоштовному поштовому сервісі  shodennik.ua. налаштування домена.

- ознайомлення учнів та колег з перевагами використання Щоденник. для них у навчальному процесі.

- впровадження використання безкоштовний хостингу електронної пошти, обмін миттєвими повідомленнями;

-  впровадження використання  педагогічними працівниками та учням  сервісів для спільної роботи, що дає можливість отримувати та  надавати доступ іншим користувачам до документів у онлайн сховищі, спільно працювати над документами;

впровадження використання  сервісів для підвищення продуктивності: можливість  створення, перегляду, редагування та надавання спільного доступу до файлів.

ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ:

-  створення  єдиного інформаційного середовища ліцею;

-  підтримання зв’язку з усіма учасниками навчально-виховного процесу (учнями,  педагогічними працівниками, батьками)

-  налаштування єдиного поштового сервісу для учнів, викладачів та майстрів в/н;

-  використання спільних документів між викладачами, майстрами в/н, учнями;

-  користування освітньою електронною поштою;

-  створення он-лайн фотоальбомів, презентацій;

-  створення особових справ учнів;

-  заповнення розкладу занять;

-  надання спільного доступу до своїх документів батькам та педагогам;

-  надання  безліч корисних технологічних можливостей для вдосконалення навчального процесу.